Niezbędnik Sąsiedzki i wsparcie dla organizatorów Dnia Sąsiada

WDS Facebook-01

Organizujesz piknik sąsiedzki, spotkanie integracyjne albo inne wydarzenie, aby świętować Dzień Sąsiada? Zgłoś się do nas! Oferujemy Wam trzy formy wsparcia, w zależności od Waszych potrzeb:

1. Wsparcie w przygotowaniu inicjatywy sąsiedzkiej w postaci postawowego know-how, np. jak zachęcić sąsiadów do włączenia się w inicjatywę, jak dotrzeć do mieszkańców, możemy pokazać przykłady różcnych sprawdzonych działań i podpowiedzieć różne rozwiązania. Nie zorganizujemy Dnia Sąsiada za Was, ale możemy podzielić się doświadczeniami i skonsultować Wasz pomysł. Jeśli potrzebujecie takiej formy wsparcia napiszcie: dziensasiada@cal.org.pl lub zadzwońcie do Agaty Konarzewskiej (animatorki Q-Ruchu Sąsiedzkiego) – 601947474.

Niezbędnik FOTO2. Pakiety startowe z materiałami promocyjnymi, czyli tzw. Niezbędniki Sąsiedzkie, które mogą być pomocne w zaproszeniu sąsiadów na wydarzenie (m.in. plakaty do samodzielnego wypełnienia, kartki pocztowe), a także sąsiedzkie gadżety do udekorowania przestrzeni (balony, girlandy, zawieszki na drzwi). W zestawie znajdują się także farbki do malowania twarzy, kubeczki papierowe i torby ekologiczne. Aby otrzymać pakiet należy zarejestrować swoją inicjatywę poprzez nasz formularz ON-LINE

Po zarejestrowaniu na podany adres otrzymacie e-mail z potwierdzeniem wpłynięcia zgłoszenia i dalszymi instrukcjami. Pakiet będzie do odebrania w Warsztacie na pl. Konstytucji 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10-15.

3. Promocja Waszego wydarzenia i miejsca poprzez Katalog Punktów Sąsiedzkich, który jest przewodnikiem po sąsiedzkich wydarzeniach odbywających się na terenie Warszawy (premiera Katalogu pod koniec maja), a także poprzez naszych patronów medialnych, profil na FB oraz stronę.

 

Zachęcamy do kontaktu z Q-Ruchem Sąsiedzkim oraz zgłoszenia swojej inicjatywy :)