Pierwsze punkty sąsiedzkie już się zgłosiły!

Co będzie się działo od 10 do 12 grudnia!
Podwórkowa gwiazdka to nie taka prosta sprawa jak Dzień Sąsiada- przyznają warszawscy animatorzy. Trudność w organizacji jest tym większa, bo aura pogodowa nie sprzyja spotkaniom, wszyscy mają w pracy urwanie głowy, a koniec roku nastraja bardziej sennie i melancholijnie, niż dostarcza energii do działania. To jednak nie spowodowało, że aktywni sąsiedzi się poddali!

Akcja odbędzie się w warszawskich kawiarniach, podwórkach, bibliotekach i osiedlowych klubach od 10 do 12 grudnia!

Oto pierwsze znane nam miejsca z opisem wydarzeń. Śledźcie naszą stronę i facebooka Sąsiadów i znajdźcie imprezę, która będzie najbliżej Waszego sąsiedztwa. I Wy możecie nie dość, że poznać są siadów, to zrobić coś dobrego na Gwiazdkę!

 

CZĘŚĆ I – Wieści z Ochoty

CAFE GALERIA STARA OCHOTA, ul. Glogera 6
Kiedy: Piątek 10.12, od godz. 18:00
Ubieranie choinki wspólne, zdobienie pierniczków świątecznych, grzane wino do częstowania
Zbiórka żywności dla Banku Żywności

Grojecka

 
PRZYSTANEK KSIĄŻKA, ul. Grójecka 42

Re:kartki
Apel do czytelników Przystanku Książka!
Przyjmiemy kartki świąteczne, takie już zapisane, z czułymi życzeniami i co najważniejsze – z którymi rozstaną się Państwo bez żalu…

Po co? 10 grudnia na Przystanku, obok Przystanku, z Przystankiem i sąsiadami Przystanku będziemy uczestniczyć w Podwórkowej Gwiazdce i razem będziemy wycinać motywy z kartki – by zrobić nową..
Dla kogo? Dla sąsiadów Biblioteki Przystanek Książka.
KLUB MINI, ul. Korotyńskiego 23

Sąsiedzi i animatorzy z Klubu MINI w pawilonie przy ul. Korotyńskiego 23 MINI
zapraszają dzieci, rodziców i dziadków na rodzinne gwiazdkowanie, czyli zabawy świąteczne!

Kiedy: 11 grudnia w sobotę od 11:00 do 13:00 weźcie swoje pociechy pod pachę i przenieście się do bajkowego, zimowego świata.

UWAGA! Robimy coś dobrego dla naszego sąsiedztwa i możemy pomóc dzieciom z Domu Dziecka przy ul. Korotyńskiego. Przy okazji wspólnej zabawy, będzie można przynieść słodycze i środki czystości dla dzieci. W tym domu mieszka 44 dzieci w wieku od 3 do 18 lat!