Po spotkaniu + instrukcja obsługi PG na video :)

 

Uff! Już po długim i emocjonującym weekendzie. 8 listopada odbyło się nasze pierwsze spotkanie rozpoczynające akcję! Wiemy, że trudno wyobrażac sobie Święta, gdy dopiero w kalendarzu niepodległość, jeszcze liście na drzewach, a przed nami wybory samorządowe, ale musimy miec trochę czasu, żeby przygotować siebie i sąsiadów do wspólnego działania- stąd zaczęliśmy tak wcześnie. Przez najbliższe dni będziemy publikować dla Was zebrane materiały, które mogą Wam pomóc w Gwiazdce, koniecznie do nas piszcie: podworkowagwiazdka@gmail.com lub dzwońcie: 606743302 w razie wszelkich pytań, a także będziemy Was na bieżąco informować, które punkty i sąsiedztwa przyłączyły się do akcji!

W zeszły poniedziałek opowiedzieliśmy w Grawitacji, jak wygląda nasz pomysł, dziewczyny ze Szlachetnej Paczki i Banku Żywności popowiedziały nam, jak można pomóc, a Grażyna i Maciek wytłumaczyli, na czym polega sąsiedzka impreza i co trzeba zrobić, żeby udało się ją zrealizować. Jakie były ich rady? INFORMOWAĆ, PODZIELIĆ OBOWIĄZKI, NIE PODDAWAĆ SIĘ I PRZEDE WSZYSTKIM- CHCIEĆ TO ZORGANIZOWAĆ :)

Nasze porady w sprawie Podwórkowej Gwiazdki są zawarte w tym filmie! Koniecznie prześlijcie je dalej, bo może ktoś będzie zainteresowany takim działaniem!