Q-Ruch Sąsiedzki poszukuje wolontariuszek/szy

Drogie Wolontariuszki! Drodzy Wolontariusze!

Zapraszamy Was do zaangażowania się w wolontariat, dzięki któremu dowiecie się jak zorganizować wydarzenie najwyższej jakości! Q-Ruch Sąsiedzki poszukuje ochotniczek i ochotników, którzy stworzą drużynę przygotowującą Warszawski Dzień Sąsiada!

Poszukiwani/poszukiwane:

Wolontariusze akcyjni i organizacyjni – wśród Waszych zadań będzie m.in. kontakt z organizatorami inicjatyw z wybranych dzielnic oraz udział w wielu niezapomnianych sąsiedzkich imprezach! Wasza pomoc i wsparcie techniczne będą również nieocenione podczas organizacji spotkań, seminariów czy warsztatów, a także bieżących zadań biurowych!

Wolontariusze PR-owcy – będziecie mieli okazję wykazać się kreatywnością podczas prowadzenia fanpage’y w mediach społecznościowych, tworzenia i redagowania treści na stronie internetowej, przygotowywania prostych plakatów i grafik! Waszym zadaniem będzie również relacjonowanie wydarzeń odbywających się na terenie Warszawy podczas obchodów Warszawskiego Dnia Sąsiada i innych imprez lokalnych.

Ochotnicy i ochotniczki powinni/powinny wykazywać się: dyspozycyjnością przynajmniej przez kilka godzin w tygodniu oraz 9 czerwca – podczas Warszawskiego Dnia Sąsiada, kreatywnością, umiejętnością pracy w zespole i entuzjazmem.

Q-Ruch Sąsiedzki zapewni swoim przyszłym wolontariuszom i wolontariuszkom:

§ Porozumienie o wolontariacie (także możliwość odbycia praktyk!)

§ Zaświadczenie o udziale w projekcie i rekomendacje

§ Wprowadzenie do pracy oraz wsparcie podczas jej wykonywania

§ Możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących tematyki inicjatyw społecznych (w tym również w wybranych szkoleniach Centrum Paca 40 i warsztatach w ramach Akademii Inicjatyw Sąsiedzkich)

§ Przyjaznąi twórczą atmosferę

Jeśli chcesz zaangażować się w przygotowania Warszawskiego Dnia Sąsiada wyślij nam wiadomość dziensasiada@cal.org.pl najpóźniej do 10 maja 2018.