Stwórz swój ruch! Otwarte semianarium o aktywizmie lokalnym

Stwórz swój ruch!

To hasło przewodnie drugiego w tym roku seminarium realizowanego przez Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL w ramach Laboratorium Innowacji Lokalnych projektu Warszawa Lokalnie.
Będziemy dyskutować o praktycznych wymiarach organizowania społeczności lokalnej wokół problemów czy idei (takich, które mogą dotyczyć każdego mieszkańca/mieszkanki miasta, np. dostępne tereny zielone, mieszkalnictwo czy transparentność decyzji władz miasta). Zapraszamy Państwa do dyskusji. Będą razem z nami osoby od lat zaangażowane w oddolne działania na szczeblu miasta i poszczególnych dzielnic. W panelu dyskusyjnym wezmą udział m.in. Joanna Kubicka ze Stowarzyszenia Katedra Kultury i Tadeusz Rudzki ze Stowarzyszenia Wiatrak.
Jeśli pogoda pozwoli seminarium odbędzie się 13 września (czwartek) o 16:30 w Ogrodzie Powszechnym przy ul. Zamoyskiego 20. W razie niepogody przeniesiemy się do Stołu Powszechnego.

Warszawskie Laboratorium Innowacji Lokalnych to rodzaj otwartego think tanku prowadzącego badania nad lokalnością w Warszawie, sieciującego ekspertów i praktyków tworzących swoisty „kolektyw wiedzy”. Zapraszamy Was do jego współtworzenia!

Szczegółowe informacje: inicjatywysasiedzkie.pl // aleksandraa@cal.org.pl // 601 94 74 74

Seminarium jest realizowane w ramach projektu „Warszawa Lokalnie” i współfinansowane przez m.st. Warszawa.