Wielka Inauguracja sezonu sąsiedzkiego A. D. 2012

q-ruch ssiedzki inauguracja 2012Drodzy sąsiedzi!22 marca 2012 roku , w niezwykłym miejscu o bogatej tradycji sąsiedzkich działań odbędzie się uroczyste powitanie nowego roku w Akademii Inicjatyw Sąsiedzkich.

W ochockiej bibliotece „Pod Skrzydłami” od kilku lat budowane jest przyjazne sąsiedztwo. W Warszawskiej Galerii Exlibrisu opowie o nim m. in. Pani Janina Saffarini- kierownik Wypożyczalni nr 75.Do programu AIS szczególnie zapraszamy bibliotekarki i bibliotekarzy, a także mieszkańców Warszawy- przedstawicieli wspólnot, spółdzielni, kawiarni, klubów sąsiedzkich, i samozwańczych animatorów, mediów przyjaznych sąsiadom…

Q- Ruch Sąsiedzki podpowie Wam jak działać w środowisku lokalnym.

W tym roku czekają na Was: cykl rocznych warsztatów (dla 25 os. max), debaty sąsiedzkie, przygotowania do Dnia Sąsiada oraz Podwórkowej Gwiazdki oraz wiele inspiracji, które znajdziecie na Facebooku i stronie internetowej.

Q- Ruch Sąsiedzki działa od 2009 roku i zachęca lokalnych liderów oraz wszystkich, którym nieobojętny jest los miejsc, w których żyją – do wspólnych, oddolnych działań.
Podczas Inauguracji przedstawimy Wam krótkie podsumowanie zeszłorocznych aktywności, nowy program oraz zachęcimy do włączenia się w cykl szkoleń w ramach AIS, do organizacji Dnia Sąsiada (25-27 maja 2012) oraz Podwórkowej Gwiazdki. Poznamy się i zaplanujemy nowy rok. Liczymy na Waszą obecność i czekamy na Wasze pomysły.

Archiwum poprzednich edycji w zakładce Akademia Inicjatyw Sąsiedzkich.

Na gości będzie czekał słodki poczęstunek. ZAPRASZAMY!