Wpływajmy na nasze sąsiedztwo!

Drodzy Sąsiedzi i Sąsiadki! Za oknem złota polska jesień, ale my już powoli wpadamy w świąteczny nastrój i zaczynamy planować… Podwórkową Gwiazdkę ;) Jak co roku będziemy wspierać Was i Wasze inicjatywy, a także promować to wydarzenie w całej Warszawie.

Krótkie przypomnienie o co chodzi:

Podwórkowa Gwiazdka to wydarzenie dla każdego aktywnego warszawiaka, który chce lepiej poznać swoich sąsiadów spędzając z nimi czas w świątecznej atmosferze. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w szóstej edycji tego wydarzenia! Finał Podwórkowej Gwiazdki 2015 odbędzie się w weekend 12 i 13 grudnia!

Do Podwórkowej Gwiazdki może zgłosić się zarówno wspólnota mieszkaniowa, grupa nieformalna, organizacja pozarządowa, dom kultury, jak i każda inna społeczność lokalna. Najważniejsze jest zrozumienie idei dobrego sąsiedztwa, czyli chęci promowania przyjaznej atmosfery w naszym najbliższym otoczeniu. Akcji towarzyszyć będzie wspólne kolędowanie, dekorowanie choinek oraz wiele innych pomysłów, o których decydują sami mieszkańcy. To oni wspólnie planują akcję pod szyldem Podwórkowej Gwiazdki poznając na nowo swoich sąsiadów. Celem akcji jest pokazanie, że zmiany w lokalnej społeczności wymagają naszego zaangażowania i budują dobre relacje sąsiedzkie.

Jeśli chcemy zmienić coś w okolicy – wpływajmy na nasze sąsiedztwo! To hasło będzie towarzyszyć tegorocznej Podwórkowej Gwiazdce!

 

Już po raz szósty wsparcia merytorycznego i organizacyjnego podczas tego wydarzenia udzieli Wam Q-­Ruch Sąsiedzki :)

Zachęcamy do kontaktu z koordynatorką Podwórkowej Gwiazdki – Natalią Barsaba (nataliab@cal.org.pl).

 

Aby zgłosić swoje sąsiedztwo do udziału w Podwórkowej Gwiazdce prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/Ii797b

Więcej bieżących informacji dostępnych będzie już wkrótce na blogu Podwórkowej Gwiazdki http://podworkowagwiazdka.blogspot.com/