Zgłoś się do akcji Podwórkowa Gwiazdka!

Już tylko miesiąc do finału IV Podwórkowej Gwiazdki!

Robicie coś z sąsiadami na Święta?

Integrujecie się w miłej atmosferze, ubierając choinki, wspólnie śpiewając kolędy lub angażując się w zbiórkę prezentów dla potrzebujących? To znaczy, że jesteście organizatorami Podwórkowej Gwiazdki!

Przypominamy, że na zgłoszenia czekamy tylko do końca tygodnia (8 listopada). Zgłaszać można się za pośrednictwem formularza online.

UWAGA: zgłaszając się możecie być przed pierwszymi spotkaniami organizacyjnymi, nie mieć jeszcze planu ani nie znać daty wydarzenia. Wysłanie zgłoszenia jest dla nas sygnałem, że chcecie się zaangażować, zrobić coś razem z sąsiadami i dla swoich sąsiadów a także włączyć w ogólnowarszawską inicjatywę jaką jest Podwórkowa Gwiazdka. Od tego momentu możecie liczyć na szczególne wsparcie z naszej strony, otrzymać Niezbędnik Sąsiedzki oraz wymienione poniżej materiały, które posłużą Wam do promowania spotkań oraz samego wydarzenia:

– uniwersalny plakat Podwórkowej Gwiazdki z pustym polem do samodzielnego uzupełnienia;
ulotki Podwórkowej Gwiazdki, mające formę i spełniające funkcję kartek świątecznych – będziecie mogli użyć ich jako zaproszeń dla Waszych gości specjalnych lub po prostu złożyć swoim sąsiadom życzenia;
naklejki Podwórkowej Gwiazdki – ich wykorzystanie zależy od Waszej kreatywności: mogą ozdobić ulotki, plakaty, ale też prezenty, torby czy tablice ogłoszeń w Waszym budynku;
ekologiczne torby Podwórkowej Gwiazdki – na świąteczne sprawunki; w torby będę zapakowane wszystkie ww. materiały promocyjne i plastyczne (przypominamy, że wsparcie w postaci materiałów plastycznych otrzymają wybrane sąsiedztwa).

Zgłoście się, to nic nie kosztuje :) Będziecie mogli liczyć na wsparcie doświadczonych animatorów ruchu sąsiedzkiego, którzy pomogą Wam zorganizować udane sąsiedzkie wydarzenie.

To takie proste – po prostu wysyłacie formularz i dołączacie do akcji!