Warszawski Dzień Sąsiada 2018 CZAS START!

3. . .2. . .1. . . START!

RUSZAMY z IX edycją Warszawskiego Dnia Sąsiada! Po raz kolejny zachęcamy do wspólnego świętowania w sąsiedzkim gronie. Tegoroczne obchody odbędą się na przełomie maja i czerwca, a wielki finał akcji w sobotę 9 czerwca 2018.

 

 

Kto może wziąć udział?
Każdy, komu zależy na przyjaznym sąsiedztwie! Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji wszystkie nieformalne grupy sąsiedzkie, jak również spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, organizacje pozarządowe, domy kultury, szkoły, biblioteki i inne podmioty. Dzień Sąsiada jest doskonałą okazją do wzmocnienia więzi i kształtowania poczucia współodpowiedzialności za środowisko lokalne. Zrób krok w stronę przyjaznego sąsiedztwa – świętujcie razem!

Zainspiruj się i znajdź kilka wskazówek:
https://www.youtube.com/watch?v=XR52GoMu3n8

 

Zgłoś się!
Jeśli potrzebujecie wsparcia w przygotowaniach do Waszej inicjatywy, a także chcielibyście otrzymać pakiet startowy Warszawskiego Dnia Sąsiada zachęcamy do zgłoszenia swojej inicjatywy! Uwaga, o przyznaniu pakietu decyduje kolejność zgłoszeń!

W tym roku przygotowaliśmy 3 rodzaje pakietów:

uniwersalny (zawiera m.in. PLAKATY, ZAPROSZENIA, BALONY, WORKI-PLECAKI, NAKLEJKI, GIRLANDY, OPASKĘ ODBLASKOWĄ)
kulinarny (zawiera m.in. PLAKATY, ZAPROSZENIA, BALONY, WORKI-PLECAKI, KUBKI PAPIEROWE, SERWETKI)
plastyczny (zawiera m.in. PLAKATY, ZAPROSZENIA, BALONY, WORKI-PLECAKI, PAPIER KOLOROWY, SZNUREK, NOŻYCZKI, KLEJ)

Zastanówcie się wspólnie czego potrzebujecie najbardziej, a gdybyście potrzebowali/ły wsparcia piszcie lub dzwońcie! Trzymamy kciuki!

dziensasiada@cal.org.pl

601 94 74 74

inicjatywysasiedzkie.pl