paznokcie, tie dye
fot.pexels

Bez wątpienia paznokcie tie dye to hit 2021 roku! Jeżeli chcesz się nauczyć jak je wykonywać samodzielnie, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Motyw tie dye szczyt popularności miał w latach 60. Niemniej jednak dzięki takim gwiazdom jak Kylie Jenner czy Bella Hadid, ponownie wraca do łask.

nails
fot.pexels

JAK ZROBIĆ PAZNOKCIE Z MOTYWEM TIE DYE?

  1. Przygotuj odpowiednio swoją płytkę paznokcia. Usuń skórki i spiłuj paznokcie do preferowanego kształtu i długości. Podpowiadamy, że motyw tie dye wygląda najlepiej na średniej długości migdałkach.
  2. Przytrzyj paznokcie clenerem aby odtłuścić płytkę paznokcia, a następnie utwardź uprzednio nałożoną bazę w lampie.
  3. Wybierz kolory, które Ci się najbardziej podobają. Sprawdź jakie są teraz w modzie!
  4. Stwórz wzór spirali na paznokciach, następnie nakładaj na nią co raz to nowe kolory. Twórz obok spirali przeróżne kształty i tak jak podczas robienia spiralki, dokładaj co chwilę nowe kolory.
  5. NIE wkładaj paznokci do lampy! Tutaj jest ta kluczowa różnica pomiędzy „zwykłym” manicure, a tie dye. Przed utwardzeniem paznokci w lampie, koniecznie pokryj paznokcie lakierem z topem, który pięknie rozmyje twoje paznokcie tworząc pożądany efekt.
  6. Na koniec przetrzyj paznokcie clenerem i już!
paznokcie
fot.unsplash

Pamiętaj, że to jakie kolory wybierzesz do manicure tie dye zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Mogą to być wielokolorowe paznokcie albo jeden kolor, tylko o kilku odcieniach. Fajną metodą, którą możesz wykorzystać do robienia paznokci taką metodą jest użycie gąbeczki do roztarcia kolorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here