walentynki,miłość
fot.pexels

 W czasach gdy wszystko jest zamknięte, ciężko o oryginalną walentynkową randkę. Niemniej jednak przedstawimy Ci kilka pomysłów, którymi zaskoczysz swojego partnera, a wasze walentynki będą udane.

Najbardziej popularną formą spędzania walentynek od wielu lat były romantyczne randki w restauracji. Niestety w tym roku nie będzie to możliwe w związku z czym trzeba puścić wodzę fantazji i samemu zorganizować walentynki marzeń!

ROMANTYCZNA RANDKA PRZY ŚWIECACH

Do restauracji pójść nie można ale za to można sobie zrobić prowizoryczną restaurację w domu! Są dwie opcje :

  • zróbcie kolacje samemu, na pewno będziecie się dobrze bawić przygotowując jedzenie i dekorując dom.
  • zamówcie jedzenie z restauracji, dzięki temu wesprzecie biznesy w tych ciężkich czasach.

Koniecznie zadbajcie o romantyczną atmosferę podczas kolacji – świece, kwiaty i nastrojowa muzyka sprawdzą się idealnie

PRZEJAŻDŻKA I PIKNIK W SAMOCHODZIE

Świetną opcją na walentynkowy wieczór będzie przejażdżka samochodem. Podczas tej pięknej zimny będziecie mogli oglądać bajkowe krajobrazy. Nie zapomnijcie wziąć jedzenia na wynos! Koniecznie podczas postoju urządźcie sobie piknik.

walentynki,randka
fot.pexels

PLANSZÓWKI!

Planszówki to świetny pomysł na spędzenie tegorocznych walentynek. Może nawet dasz takową w prezencie swojej drugiej połówce? Apropo- jeśli nie masz jeszcze prezentu albo pomysłu koniecznie sprawdź propozycje na prezent dla niej i dla niego! Rozłóżcie na stole grę, wasze ulubione jedzenie i klimatycznie świece. Jeżeli natomiast nie znasz ciekawych gier planszowych – koniecznie sprawdź nasze zestawienie.

SPACER PO RYNKU

Podczas tak pięknej zimy spacer będzie tylko i wyłącznie przyjemnością. Na większości rynków czy też starych miast widnieją przepiękne, kolorowe ozdoby. Kup swojej partnerce bukiet kwiatów, a partnerowi pudełko czekoladek i w miłej atmosferze przejdźcie się po mieście. Proponuję na ocieplenie się wesprzeć lokalne biznesy i kupić kawę czy też gorącą czekoladę.

miłośc,walentynki
fot.pexels

KINO DOMOWE

W każde walentynki kina były oblegane, w tym roku jest to niestety niemożliwe. Ale spokojnie, nic straconego. Zorganizujcie sobie własne, domowe kino! Wybierzcie film, na walentynki najlepiej sprawdzi się komedia romantyczna bądź dobry dramat. Żeby stworzyć klimat kina przygotujcie ulubione przekąski, a dzięki zapachowym świecom uzyskacie romantyczną atmosferę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here