makijaż,foxeyes,oczy,twarz,modelka,zakupy
fot.unsplash

FOXY EYES-GORĄCY TREND OSTATNICH MIESIĘCY. JAKICH KOSMETYKÓW POTRZEBUJESZ DO WYKONANIA GO? KOMU PASUJE TEN TREND? PRZECZYTAJ NASZ ARTYKUŁ, A DOSTANIESZ ODPOWIEDŹ NA TE PYTANIA!

Czym tak naprawdę jest modne w ostatnim czasie Foxy Eyes? Jest to metoda makijażu, która bez pomocy skalpela da Ci look jak po liftingu twarzy. Jest idealny dla osób z opadającą powieką, ponieważ dobrze wykonany – wyciąga oko w kierunku skroni. Idealnie podkreśli Twoje kości policzkowe, a hipnotyzująca kreska w kąciku oka, nada mu ekstrawagancki wygląd!

PIERWSZY I NAJWAŻNIEJSZY KROK – OKO

Makijaż foxy eyes najlepiej zacząć od brwi, do których potrzebujemy:

  • żel do brwi – może być w transparentny albo w kolorze Twoich włosków. Żel posłuży Ci do zaczesania brwi ku górze.
  • mydło w kostce  jeżeli, nie chcesz inwestować w żel, zwykłe mydło też wystarczy! Zwilż swoją szczoteczkę do brwi, następie obtocz ją w mydle i zaczesz włosku ku gorze!

Teraz już możemy przejść do sedna – OKO! Rzeczy niezbędne do wykonania lisiego oka:

  • paleta cieni o brązowych odcieniach – przy wyborze palety powinnaś kierować się tym, żeby miała co najmniej 6 kolorów. Jaśniejsze odcienie użyj w okolicach kącika oka, następnie ciemniejsze brązy wykorzystaj do przeciwnego kącika oka i rozetrzyj go w stronę skroni.
  • eyeliner – narysuj nim grubą kreskę na górnej powiece, mocno wyciągając ją ku skroni. Przedłuż ją na wewnętrznym kąciku oka, co jeszcze bardziej wydłuży Twoje oko.
  • sztuczne rzęsy –  wybierz takie modele, które na początku będą cieńsze i rzadsze, a na końcówce rzęs będą geste i długie. Nada to sexy look twojemu spojrzeniu.
makijaż,oczy,kosmetyki
fot.unsplash

KONTUROWANIE

Jest to kolejny ważny element w makijażu na lisie oko, który ma nam dać efekt zliftingowanej twarzy. Tutaj potrzebujemy tylko dwóch produktów – bronzera i rozświetlacza. Do bronzera użyj jak najbardziej płaskiego pędzla. Blenduj go w stronę skroni i zaakcentuj linię żuchwy. W przypadku rozświetlacza, najlepiej sprawdzi się kolor złoty lub srebrny. Nałóż go nad bronzer oraz pod brew.

 

makijaż,oko,bronzer,lisie oko
fot.pexels

Połącz makijaż FOXY EYES z trendami na rok 2021. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here