szczotka
fot.pexels

Prawdopodobnie wybierasz szampon, odżywkę, narzędzia do stylizacji dopasowane do typu twoich włosów, po przeczytaniu tego artykułu zaczniesz też bardziej skupiać się na wyborze szczotki do włosów. Odpowiednio dobrana szczotka jest w stanie pomoc z rozdwajającymi się końcówkami oraz w codziennej pielęgnacji włosów.

SZCZOTKA FLEX

Szczotka Flex Brush, zdobywca nagrody GH Beauty Award 2019, zrobiła wrażenie zarówno na fryzjerach jak i zwykłych konsumentach. Działa dobrze na wszystkich teksturach, grubościach i długościach włosów – rozczesywanie suchych i mokrych włosów nie stanowi dla niej problemu .„Jako profesjonalny fryzjer użyłem tak wielu szczotek na sobie i moich klientach. To zdecydowanie najlepsza szczotka, jakiego używałem i bardzo mi się podoba ”-tak powiedział jeden z fryzjerów na temat szczotki flex w swojej recenzji.

NAJLEPSZA SZCZOTKA DO WŁOSÓW KRĘCONYCH – TANGLE TEEZER

Jeśli jesteś posiadaczką kręconych włosów, prawdopodobnie wiesz, że czesanie suchych włosów może zepsuć twoją fryzurę i sprawić, że włosy będą „sianowate”. Używaj kultowego tangle teezera na mokre włosy, a gwarantujemy piękne włosy po wysuszeniu.

szczotka
fot.pexels

WET BRUSH

Jest to idealna szczotka do włosów z tendencją do łamania się. Pewnym sposobem zapobiegania łamaniu się włosów jest unikanie czesania włosów, gdy są mokre, ponieważ pasemka są w najbardziej wrażliwym stanie. Ale ponieważ jest to prawdziwe życie, czasami nie mamy wyboru.  Ta szczotka została zaprojektowana z elastycznym włosiem, które nie ciągnie pasm. Wet brush możesz nawet dostać w wersjach mini!

DRYBAR

Jest to okrągła szczotka, która idealnie nada się do stylizacji twoim włosów suszarką. Dzięki niej będziesz w stanie wystylizować włosy tak, żeby wyglądały jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Posiadaczki długich włosów szczotka będzie w stanie je ładnie pofalować, posiadacze krótkich włosów natomiast zyskają mnóstwo objętości. „Ta szczotka ładnie chwyta Twoje włosy, skraca czas suszenia i sprawia, że ​​wyglądasz, jakbyś właśnie wyszedł z salonu!” mówi jeden recenzent.

szczotka
fot.pexels

 

H. Goodman Mixed Bristle Purse Brush

 

Jeśli nie chcesz wydawać fortuny na szczotkę, ale jakością ma nie odstawać od droższych propozycji w naszym zestawieniu – postaw na szczotkę marki Goodman, w wersji mini. Jest to zupełnie nowy produkt z drogeryjnej marki,wykonany z nylonowego włosia zakończonego kulką, które delikatnie rozczesują włosy i rozprowadzają naturalne olejki na skórze głowy, dzięki czemu pasemka wyglądają gładko i lśniąco. Ogromnym plusem tej szczotki jest jej wielkość, szczotka bez problemu zmieści się nawet w kopertówce.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here