lampa
fot.unsplash

Miękkie, nastrojowe oświetlenie w sypialni jest kluczowe, jeśli chcesz uzyskać relaksujące otoczenie. Wybierając lampę do stolika nocnego, szukaj mniejszego produktu, który nie zajmuje zbyt dużo miejsca – imponująca lampa stołowa może przytłoczyć szafkę nocną i estetykę.

Przy tak szerokiej ofercie masz gwarancję, że znajdziesz lampkę nocną, która doskonale uzupełni wystrój Twojej sypialni. Nasze zestawienie obejmuje tradycyjne projekty z kloszem z tkaniny, a także całkowicie współczesne i rzeźbiarskie.

Zainwestuj w dobrej jakości żarówkę do swojej lampki nocnej. Nie ma potrzeby przekraczania 40 watów – wybierz łagodne oświetlenie, które doda trochę nastroju twojej sypialni.

Lampa cylindryczna

 

Prosta, stylowa i nowoczesna, taka jest  cylindryczna lampa. Wybierz taką, która jest wyposażona w 80-milimetrową żarówkę LED w stylu vintage. Jest to wysokiej jakości produkt, który wygląda znacznie drożej niż jest.

Lampa marmurowa

 

Mała, ale potężna, marmurowa lampa pomimo tego, że jest ciężka to z reguły ma atrakcyjną patynę, która utrzymuje ją na miejscu na nocnej szafce. Wybierz żarówki, które są zabarwione, aby uzyskać niższą moc, jeśli wolisz delikatniejsze światło.

lampa
fot.unsplash

 

Lampa stołowa, metalowa ala szklana kula

 

To idealny model dla minimalistów, którzy wolą wolną od bałaganu szafkę nocną. Dzięki prostemu kształtowi i delikatnemu rozproszonemu światłu doda magii twojej sypialni. Podstawę wybieraj z metalu, pomimo tego, że nie wygląda, ta lampa jest bez wątpienia ciepła.

Lampa z diamentową żarówką

 

Ta lampa łączy utylitarne kształty z inspirowaną art deco żarówką w kształcie diamentu. Tworzy dolne światło na szafce nocnej, co jest idealne dla tych, którzy lubią zakończyć wieczór przytulony do książki. Współczesną metalową podstawę wybieraj w kolorze czarnym, białym lub szarym.Diamentowa żarówka w rzeczywistości wykonana jest  z tworzywa sztucznego, co czyni ją dobrym wyborem do sypialni nastolatków.

lampa
fot.unsplash

Abażurowa lampa stołowa

Rynek lamp i abażurów bez wysiłku łączy styl klasyczny i współczesny. Mniejsza lampa idealnie pasuje do stolika nocnego, oferując smukłą, ale rzeźbiarską formę. Wybierz rzeźbioną i drewnianą podstawę która, będzie wykończona atrakcyjnym bieleniem, nadającym lampie oldschoolowy wygląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here