fot.unsplash

Fryzjerzy przewidują, że w 2021 roku  będzie mnóstwo frajdy z transformacji włosów, od zamaszystych frędzli po falujące bobsleje. A nawet i kolorowa, ogolona głowa! A co z kolorem? Cóż, w przeciwieństwie do niektórych fryzur, które są mniej wymagające w utrzymaniu, wygląda na to, że konsumenci nadal są skłonni do stosowania barwników w pudełku w domu w poszukiwaniu nowego odcienia.

I jest jeden odcień, który wydaje się dominować w nadchodzącym roku: miedź. Tak, polerowane czerwienie, miedziane złoto i błyszczące bursztyny będą wszędzie w 2021 roku, a wiele modnych dziewczyn i celebrytów już udowadnia, jak dobrze wygląda ten trend kolorystyczny.

włosy
fot.unsplash

Co do pielęgnacji tego koloru w domu?

Jest tak duże zapotrzebowanie na kolor i pielęgnację miedzi, ponieważ niestety ale żywiołowość szybko zanika, niezależnie od tego, czy jest naturalna, czy kolorowa. Zaleca się stosowanie nawilżającej maski raz lub dwa razy w tygodniu, aby utrzymać intensywny kolor. Pamiętaj, żeby zawsze unikać siarczanów w szamponach.

Miedziany bob – HIT 2021

Zendaya jest prekursorką tej fryzury, to dzięki niej zawdzięcza tak piękny wygląd podczas Met Gala 2020. Pokaż swojemu fryzjerowi jej zdjęcia, a wykona Ci takie szaleństwo na głowie.

Grzywka

Grzywka to hit 2020 i 2021. Wszystko zaczęło się rok temu w marcu, podczas pierwszego lockdownu. Większość dziewczyn obcinała je sobie sama, niemniej jednak z różnym efektem. Ciężko o prostą grzywkę. Teraz gdy fryzjerzy są czynni, nie popełniaj tego błędu i udaj się do niego na grzywkę!

włosy
fot.unsplash

Kolorowe włosy

To, że kolor miedziany jest hitem 2021 roku już wiemy. Niemniej jednak w modzie nadal pozostają takie kolory jak róż, fiolet czy różne odcienie szarości. Pamiętaj jednak, że te kolory są dość trudne w pielęgnacji. Koniecznie zaopatrz się w profesjonalną szczotkę do włosów, ponieważ jest to podstawa świadomej pielęgnacji.

Fryzura a’la lata 70

Jak już wiesz, z naszych poprzednich artykułów moda ubraniowa w 2021 roku zatoczyła koło. Jeżeli chodzi o mody we fryzjerstwie historia jest taka sama. Pamiętaj jednak, żeby nie stawiać na trwałą z uwagi na to, że jest ona bardzo obciążająca włosy. Jeśli masz włosy z tendencją do kręcenia się – spróbuj wydobyć skręt. Natomiast jeżeli twoje włosy są proste jak drut, lepiej używać do stylizacji takiej fryzury szczotki obrotowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here