fot.pexels

Ostatnio pisaliśmy o zaletach soczewek kontaktowych, teraz przyszedł czas przybliżyć Ci temat kolorowych soczewek. Dzięki nim będziesz w stanie momentalnie odmienić swój wygląd. Chyba każdy był kiedyś ciekawy jak będzie wyglądać w innym kolorze oczu, dzięki nim jesteś w stanie to sprawdzić.

soczewki
fot.pexels

 

Comfi Color Oneday

Kolory Comfi oferują zarówno stosunek jakości do ceny, jak i bardzo radykalną zmianę koloru oczu. Soczewki są dostarczane w opakowaniach zawierających pojedyncze soczewki, a nie w parach, jak większość soczewek kontaktowych, jest to szczególnie przydatne, jeśli masz inną receptę na każde oko. Wyrażenia są niesamowicie żywe i są najlepszą opcją, jeśli chcesz bardzo zauważalnej zmiany. Możesz wybierać spośród aqua, niebieskiego, brązowego, ciemnoniebieskiego, zielonego, szarego i orzechowego. Expressions Colours (Singles) również zawierają 55% wody, dzięki czemu Twoje oczy pozostaną nawilżone zarówno podczas codziennego noszenia, jak i przez cały cykl noszenia soczewek.

soczewki
fot.pexels

FreshLook Illuminate

Jeśli estetyka, do której dążysz, to głębia i wymiar, FreshLook Illuminate doda zarówno Twoim oczom, jak i sprawi, że Twoja tęczówka będzie wyglądać na większą. Jednodniowe soczewki jednorazowe można wyrzucić po jednym użyciu, dzięki czemu można mieć codziennie nową parę soczewek. Soczewki te działają szczególnie dobrze w przypadku oczu o jasnym i średnim odcieniu, wzmacniając naturalny kolor oczu.

FreshLook oferuje również jednodniowe soczewki kolorowe w postaci FreshLook One Day, jeśli chcesz codziennie zmieniać kolor. Naturalne kolorowe soczewki są dostępne w kolorze szarym, orzechowym, niebieskim i zielonym, idealne, jeśli chcesz uzyskać neutralnie wyglądającą zmianę koloru, która będzie pasować do Twojego codziennego wyglądu.

Niezależnie od wybranego koloru soczewek kontaktowych, wszystkie nasze soczewki są dostępne zarówno na receptę, jak i bez recepty. Jeśli zdecydowałeś się na zakup kolorowych miesięcznych soczewek kontaktowych, należy je przechowywać w roztworze do soczewek kontaktowych oraz codziennie czyścić i dezynfekować przed założeniem. Rozwiązanie comfi All-in-One oferuje zarówno stosunek jakości do ceny, jak i doskonałe czyszczenie soczewek kontaktowych. Rozwiązanie comfi jest dostępne w opakowaniu podróżnym, miesięcznym zapasie i potrójnym opakowaniu. Soczewki możesz przechowywać w naszym pojemniku na soczewki Feel Good, dostępnym zarówno w pojedynczym, jak i potrójnym opakowaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here