metody zagęszczania włosów

Jak już wspominaliśmy wcześniej, oferta sklepów perukarskich Rokoko i zakładów fryzjerskich jest obecnie niezwykle rozległa, bowiem obejmuje od kilku do nawet kilkunastu metod mocowania do naturalnie wyhodowanych włosów eleganckich oraz wykonanych z najwyższej jakości materiałów doczepek. Sytuacja przedstawia się identycznie w przypadku naszego przedsiębiorstwa, dlatego też postanowiliśmy omówić najczęściej stosowane przez naszych ekspertów sposoby, gwarantujące ponadprzeciętny rezultat oraz pełną satysfakcję konsumenta. Zapraszamy w podróż do niezwykłego świata zagęszczania włosów!

Absolutny klasyk – metoda keratynowa

Jest to metoda, która stosowana była niemalże od momentu pojawienia się na rodzimym rynku doczepek pozwalających wizualnie zwiększyć objętość i grubość włosów, jako że zapewnia ona nie tylko naturalny wygląd, ale i bezpieczeństwo konsumenta. Jej przebieg jest niezwykle prosty, bowiem wybrane uprzednio przez klienta pasma włosów naturalnych lub syntetycznych mocuje się do fryzury osoby zainteresowanej poprzez ich przyczepianie za pomocą keratynowych zgrzewów, które to przed aplikacją podgrzewane są do odpowiedniej temperatury. Nie może być ona zbyt wysoka, bowiem mogłoby do doprowadzić do uszkodzenia włosów klienta, jeżeli jednak będzie zbyt niska, keratynowe końcówki pasemek nie rozpuszczą się w odpowiednim stopniu, nie przylgną właściwie do powierzchni samodzielnie wyhodowanej fryzury i będą odpadać jeżeli klient wykonywać zacznie zbyt energiczne ruchy. Dlatego też wszystkim osobom zmagającym się z nadmiernym przerzedzaniem się i wypadaniem włosów oraz konsumentom którym marzy się gęsta i bujna fryzura zalecamy, aby nie decydowali się na półśrodki oraz nie starali się zaoszczędzić udając się do podrzędnego i niecieszącego się dobrą sławą salonu perukarskiego lub fryzjerskiego. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie bezsprzecznie skorzystanie z usług prawdziwych profesjonalistów, takich jak ci zatrudnieni salonie peruk Rokoko, którzy to nie tylko dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, ale także zastosują najnowszej generacji urządzenia pozwalające na szybką, skuteczną oraz nienarażającą włosów klienta na szwank aplikację nowych pasm.

Wiedza i wieloletnia praktyka osoby wykonującej przedłużenia metodą keratynową jest niezwykle ważna, bowiem musi ona wprawnie używać zgrzewarki lub pistoletu, który nagrzewa keratynowe zgrzewy do temperatury wahającej się w przedziale od siedemdziesięciu do aż stu siedemdziesięciu stopni Celsjusza. Pozwala to rozpuścić materiał przywierający oraz zaaplikować go w sposób trwały, dzięki któremu będą mogli Państwo cieszyć się zapierającą dech w piersiach fryzurą przez okres od dwóch do czterech miesięcy, w zależności od jakości prowadzonych zabiegów pielęgnacyjnych oraz tempa porostu włosów naturalnych.

Druga z kwestii, choć przez niektórych bagatelizowana, jest niezwykle ważna. Nie można zapominać bowiem, że nasze włosy stale rosną, przez co doczepki będą się stopniowo obniżać, co w pewnym momencie może zaburzyć naturalny efekt, który udało się uzyskać w salonie. Kiedy zauważymy, że poszczególne pasma zaczynają wyraźnie odznaczać się na tle fryzury, jest to oznaka, że konieczne będzie ponowienie wizyty w zakładzie, aby pod okiem eksperta usunąć stare zgrzewy, oczyścić je i wyeliminować pozostałości zaschniętej keratyny, a następnie zaaplikować nowe pasemka lepiej wpasowujące się w wygląd nieco dłuższej niż jeszcze kilka miesięcy temu fryzury klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here