zabieg profhilo

Zabieg profhilo to nic innego jak zabieg, który w rewitalizujący sposób odmłodzi twoją skórę wgłębiając się w nią, a nawet w tkanki podskórne, zatrzymując proces starzenia się. Zawarty w nim kwas hialuronowy posłuży twojej skórze w kwestii modelowania wiotkiej skóry i przywróceniu jej odpowiedniego konturu na twarzy. Zabieg profhilo został nagrodzony złotą statuetką w dziedzinie najlepszego zabiegu wzmacniającego skórę.

Czym jest zabieg profhilo?

Zacznijmy od tego, że zabieg ten jest przeznaczony w szczególności dla osób, które mają problemy natury estetycznej, z nadmierną zwiotczałością skóry twarzy.

W naturalny sposób poprzez użycie kwasu hialuronowego o podwyższonym stężeniu i nowej strukturze, zostaje on wprowadzony do organizmu. W preparatach do tego zabiegu znajdują się środki, które w pełni zostały przebadane i opatentowane, a które działają bardziej niż zwykłe produkty hialuronowe. Zabieg profhilo przez niektóre osoby jest nazywany molekułą młodości, co mocno podkreśla jego działanie odmładzające.

Głównymi wskazaniami do tego zabiegu jest nie tylko zwykła zwiotczałość skóry, ale także widoczne zmarszczki, pogorszony wygląd konturu twarzy, opadające policzki, bądź po prostu chęć odmłodzenia swojej skóry.

Sam zabieg polega na wykonaniu iniekcji preparatu poprzez wstrzyknięcie preparatu Profhilo do skóry. Zabieg w zupełności nie jest bolesny i nie potrzeba do niego stosować znieczulenia. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona lub jak w niektórych przypadkach lekko obrzęknięta. Po zabiegu przez prawie dobę nie wolno wykonywać żadnego rodzaju makijażu, stosować wszelkiego typu kosmetyków, które mogły by podrażnić skórę. Przez siedem dni należy unikać słońca i korzystać z sauny czy intensywnie ćwiczyć. Jednak po tym już okresie można cieszyć się efektami zabiegu, nawet po jednym razie. Zaleca się by wykonać zabieg dwa razy w odstępie jednego miesiąca, a następnie by utrzymać efekt ponawiać zabieg raz do roku. Gabinety medycyny estetycznej w tej kwestii oczywiście służą radą co do częstotliwości potrzebnej dla twojej skóry w przypadku tego zabiegu.

Jakie są efekty zabiegu profhilo?

Przede wszystkim zabieg ten wzmacnia i zagęszcza naszą skórę, wygładza zmarszczki, zwłaszcza te najbardziej nam doskwierające, w okolicy obszaru policzków, pod policzków, a także w obszarze tak zwanych „kurzych łapek”. Zabieg zdecydowanie wysmukla nam rysy twarzy, powodując w nich odpowiednie napięcie skóry, jednocześnie liftingując miejsce okolic żuchwy i górnej części szyi. Lepsze rysy, lepiej wyglądająca skóra, odmłodzona i cieplejsza. Lata, które odciskają piętno na naszej skórze poprzez zabieg profhilo, zostają porzucone w kąt, a w zamian za to na twarzy pojawia się młodość, jędrność i zdrowa, odnowiona skóra. Zaobserwowano również, że zabieg ten działa bardzo dobrze i bardzo efektywnie u osób, u których stwierdzono rozaceę oraz łuszczycę. Efekty zabiegu, już po dwóch zastosowaniach utrzymują się nawet do półtora roku, a sam zabieg nie wymaga od nas wielkiego zaplecza w kwestii przygotowania. Pozostaje więc dobrze się przygotować, przede wszystkim bardziej psychicznie, do swojego nowego ja.

Na stronie wrosinski.pl znajdą Państwo więcej informacji oraz jeszcze bardziej przekonają się jak ogromną wartość ma w sobie ten zabieg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here