handmade,diy
fot.pexels

 Masz ochotę na zakup oryginalnej i unikatowej rzeczy? Chcesz dać w prezencie swojej drugiej połówce spersonalizowaną biżuterie? Jeżeli Twoja odpowiedź na powyższe pytania jest pozytywna to najlepszym rozwiązaniem jest HAND MADE!

Nie wiesz czym jest hand made? Spokojnie, zaraz Ci wszystko wyjaśnimy. 🙂 Crafting,DIY (Do It Yourself) czy rękodzieło są synonimami pojęcia hand made. Jest to nazwa na proces własnoręcznego wytwarzania produktów takich jak na przykład torebki, świeczki, biżuteria czy też meble. Nie ma tu konkretnie określonych materiałów z których powinny być wykonywane. W tym artykule przedstawimy Ci top 3 rzeczy, które naszym zdaniem warto kupić.

UNIKATOWA BIŻUTERIA HAND MADE!

Kupując biżuterie w sieciówkach jest ogromne prawdopodobieństwo tego, że ktoś z Twojego otoczenia będzie w posiadaniu dokładnie takiej samej pary kolczyków. Z pewnością jeżeli chcesz się poczuć wyjątkowo, posiadając unikatową i spersonalizowaną biżuterię powinnaś przemyśleć zakup biżuterii DIY. Niewątpliwie największym plusem takiego wyboru jest fakt, że możesz sama wybrać materiał oraz wzór. Cały proces tworzenia jest czasochłonny w związku z czym koszt takiej biżuterii może być wyższy niż w sklepach sieciowych. Ze względu na opcje personalizacji produktu jest to też idealny pomysł na prezent. Osoba obdarzona takim prezentem poczuje się wyjątkowa i z pewnością zapamięta ten prezent na długo.

diy,moda,fashion,handmade
fot.unsplash

TOREBKI Z SIECIÓWKI CIĘ JUŻ ZNUDZIŁY? CZAS NA HAND MADE!

Wciąż szukasz tej jednej, wymarzonej torebki ale żaden model ze sklepów sieciowych Ci nie pasuje? To idealny czas aby odwiedzić grupki oraz strony z torebkami hand made. Najbardziej popularnymi modelami są te wykonane ze sznurka bawełnianego. Plecione torebki wykonane ze słomy również są bardzo pożądane.

handmade,torebka
fot.pexels

ŚWIECZKI DIY – ŚWIETNA OZDOBA DO DOMU!

Takich świeczek jakie są na rynku hand made nie dostaniesz nigdzie indziej! Szalone kształty i kolory – tym charakteryzują się świeczki własnoręcznie wyrabiane. Możesz zamówić najróżniejsze zapachy, a nawet je łączyć. Wykonawcy takowych świeczek przykładają dużą uwagę do ich dekoracji. Często dodają na górę świeczki owoce czy płatki kwiatów. Hitem ostatnich miesięcy są świeczki w kształcie ludzkiego ciała. Szok,co? Można pomarzyć, żeby takie szalowe kształty dostać w zwykłym sklepie.

W obecnych czasach ważne jest aby wspierać lokalne biznesy. Także jak najbardziej zachęcamy do zakupu wyrobów hand made. Ich wielkim plusem jest fakt, że te produkty są ekologiczne i wykonywane w sposób moralny-bez użycia taniej siły roboczej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here