samochód
fot.pexels

 

W ostatnim artykule zestawiliśmy najlepsze samochody dla kobiet. Teraz przedstawimy Ci zestawienie najlepszych samochodów dla kobiet, ale w budżecie!

Nasza oferta obejmuje zarówno małe, jak i średnie samochody, samochody sportowe, a nawet niektóre większe przejażdżki. Samochody z przynajmniej niewielką pojemnością elektryczną są również jednymi z najbardziej ekonomicznych, więc zamieściliśmy je tutaj. Skorzystaj z naszej listy, aby zakupić porządny samochód za rozsądną cenę.

samochód
fot.pexels

1. Mitsubishi i-MiEV

Jeśli szukasz samochodu, który jest niedrogi w zakupie i utrzymaniu, Mitsubishi i-MiEV może być właśnie dla Ciebie. Cena wynosi około 23 000 USD, a samochód ma ocenę EPA wynoszącą 112. Oznacza to, że chociaż jest zasilany energią elektryczną, jest mniej więcej tak wydajny, jak samochód, który osiąga 112 mil na galon. Ten mały hatchback ma zasięg 100 mil na jednym ładowaniu. Chociaż jest to mały samochód, wygodnie pomieści cztery osoby, oferuje doskonałe sterowanie i płynną jazdę.

2. Ford Focus Electric

Jeśli szukasz sedana o bardzo niskim zużyciu paliwa, weź pod uwagę Forda Focus Electric. Kosztuje około 30 000 USD i jest oceniana przez EPA na 118 MPGe na autostradzie. Focus Electric ma stylowe wnętrze i skórzaną tapicerkę dostępną jako ulepszenie.

3. Honda Accord Hybrid

Accord Hybrid to średniej wielkości samochód o doskonałej wydajności paliwowej. Jego wydajność jest oceniana na 49 mil na galon, czyli mniej niż inne samochody tego rozmiaru. Mimo to jazda jest wygodna, a samochód ma elegancki wygląd! Przy cenie bazowej nieco ponad 29 000 USD może to być ekonomiczny wybór do jazdy po mieście.

samochód
fot.pexels

4. Toyota Camry

Camry oferuje przyzwoitą oszczędność paliwa i przystępną cenę. Ten klasyczny samochód rodzinny ma klasę wydajności benzyny 28 MPG w mieście i 39 MPG w jeździe po autostradzie. Możesz kupić model LE za cenę bazową 23 070, a model XLE za jedyne 26 310 pln. Samochody te oferują również bogactwo funkcji bezpieczeństwa, system informacyjno-rozrywkowy oraz silnik o dobrych zdolnościach przyspieszania. Dostępna jest również wersja hybrydowa zapewniająca większe oszczędności paliwa.

5. Chevrolet Malibu

Możesz dostać się do Chevy Malibu za 21 680 $ do 30 095 $. Luksusowe i sportowe stawki za opiekę średniej wielkości 27 mil za galon w przypadku jazdy po mieście i 36 mil za galon na autostradzie. Jest również wysoko oceniany pod względem bezpieczeństwa, ma dużo miejsca na nogi i jest wyposażony w ładny system informacyjno-rozrywkowy. Malibu jest również dostępny w wersji hybrydowej.

6. Mazda 6

Ten samochód wyróżnia się znakomitym prowadzeniem, świetnym sterowaniem i konkurencyjnym zużyciem paliwa. Został oceniony na 27 MPG w mieście i 35 MPG na autostradzie. Przestrzeń na głowę i nogi jest duża, a stylizacja sprawi, że zapomnisz, że jeździsz średniej wielkości sedanem. Cena zakupu od 21 945 do 24 195 USD (modele Sport vs. Touring) sprawia, że ​​jest to dobry wybór pod względem wartości.

7. Hyundai Sonata Hybrid

Oszczędność paliwa w tym samochodzie jest z pewnością lepsza niż w większości, przy 39 MPG w mieście i 45 MPG na autostradzie. Dzięki dużym siedzeniom i dużej ilości miejsca może wygodnie pomieścić pięć osób. Wnętrze jest niezwykle ciche i ma pojemny bagażnik. Zarówno stylistyka wewnętrzna, jak i zewnętrzna są nowoczesne i stylowe. Cena zaczyna się od 26 000 $, więc płacisz trochę więcej za doskonałą obsługę.

8. Kia Optima Hybrid

Ten oszczędny sedan da Ci 39 MPG w mieście i 46 MPG na autostradzie. Prowadzenie jest dobre, a system informacyjno-rozrywkowy przyjemny i intuicyjny. Chociaż ceny zaczynają się od 25 995 USD, wszelkie dodatki mogą szybko się sumować. Styl Optima Hybrid jest dość prosty, więc jest to wybór bardziej ze względu na oszczędność kosztów niż styl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here