plecak
fot.pexels

Na chwilę obecną jedynie uczniowie klas 1-3 uczęszczają na stacjonarne lekcje. Niemniej jednak w nadziei na szybki powrót uczniów pozostałych klas, napisaliśmy poradnik, dzięki któremu dowiesz się jak dobrać plecak swojej pociesze lub sobie!  

W szkole średniej i na studiach jest wiele rzeczy do przemyślenia, poza samą nauką, od potencjalnych ofert pracy po szczere złamane serce, ale nadal potrzebujesz sposobu, aby nosić swoje rzeczy. Nowy plecak pomoże Ci również nabrać odpowiedniego nastroju do nauki, niezależnie od tego, czy fizycznie wracasz do szkoły, czy chodzisz na zajęcia online. Ostatnią rzeczą, o którą powinieneś się martwić, jest to, który z nich kupić, aby był przewodnikiem przez następne cztery (lub osiem) lat.

 

Słowem wstępu

Jeśli jesteś licealistą lub studentem, potrzebujesz plecaka, która pomieści książki, elektronikę i przybory szkolne razem z tym, czego możesz potrzebować na siłownię, próbę lub późną noc spędzoną w piwnicy biblioteki. A jeśli uczysz się zdalnie, będzie to równie dobrze służyć do przechowywania książek, gdy ich nie używasz, albo do noszenia zapasów na piknik. Dobry plecak szkolny powinien przetrwać co najmniej cztery lata nauki, a także zasłużone weekendowe wypady i wycieczki do domu, aby rodzice mogli zrobić pranie.

Mając na uwadze budżety uczniów, a także zrozumienie, w jaki sposób ktoś może używać plecaka zarówno w szkole, jak i poza nią, szukaliśmy opcji, które kosztują 140 złotych lub mniej. Plecaki, które rozważaliśmy, różnią się stylem, od bardziej ergonomicznych i przestronnych toreb, które mieszczą ogromną ilość książek i mogą służyć jako plecak na weekendowe wycieczki, po mniejsze torby, które poświęcają część użyteczności dla estetyki lub łatwości użytkowania. Omawiamy kilka toreb z tego przewodnika w większej długości w naszym przewodniku po plecakach na laptopa, który obejmuje również inne torby, które nie mieszczą się w naszym przedziale cenowym w tym przewodniku.

Wybrany przez Ciebie plecak musi być również dostosowany do wymagań Twojej szkoły. Niektóre licea nadal chcą, aby uczniowie przez cały dzień nosili sześć gigantycznych podręczników i ich lunch z pokoju do pokoju. Jeśli jesteś na studiach, możesz potrzebować tylko laptopa i papierowego notatnika, ponieważ prawie wszystko jest online. Dlatego wybierz plecak w oparciu o to, czego będziesz potrzebować, i pamiętaj – tak bardzo, jak tylko możesz – zaleceniem Amerykańskiego Stowarzyszenia Pediatrii, aby Twoja torba i jej zawartość nigdy nie ważyły ​​więcej niż 10% do 20% masy ciała.

plecak
fot.pexels

Najlepszy mały, stylowy plecak: Rains Backpack Mini

Elegancki, czarny plecak Rains Mini, jeden z naszych najlepszych plecaków dla uczniów szkół średnich i studentów, siedzący na drewnianej podłodze przed czerwoną ścianą.

Stylowy plecak dla minimalistycznych osób dojeżdżających do pracy
Dzięki eleganckim liniom i płaskiemu do ciała kształt Rains jest malutki i stylowy – ale jest odpowiedni tylko dla najbardziej minimalistycznych dojeżdżających do pracy, ponieważ cienkie paski sprawiają, że jest niewygodny przy dużych obciążeniach.

Dla kogo: ktoś, kto nie musi pakować o wiele więcej niż mały laptop, lekki sweter i cienki podręcznik – ktoś, kto dba o styl i chce mieć małą, modną torbę, która zapewnia suchość notatek laboratoryjnych jeśli utkną w nagłej ulewie.

Najlepszy plecak do uporządkowania sprzętu: Timbuk2

Osoba w biznesowej koszuli z krótkim rękawem, krawacie i spodniach nosi na lewym ramieniu Timbuk2 , jeden z  najlepszych plecaków dla uczniów szkół średnich i studentów.

Zawiera dużo technologii, wymaga wielu nadużyć
Torba Timbuk2  z łatwością pomieści i uporządkuje wszystko, czego potrzebujesz na dzień w szkole. Jest wykonany z wytrzymałych materiałów, więc wytrzyma spacer lub autobus.

Dla kogo: plecak na laptopa Timbuk2  to świetny plecak, który ma dużo miejsca, jeśli zamierzasz nosić ze sobą mnóstwo technologii, a Twoim głównym celem jest utrzymanie porządku – i bezpieczeństwa. Poza tym ta prosta torba z łatwością zmieści się w szkolnych korytarzach.

plecak
fot.pexels

Najlepszy nostalgiczny plecak: Fjällräven Kånken

Osoba ubrana w białą koszulkę i niosąca niebieski Fjällräven Kånken, jeden z naszych najlepszych plecaków dla uczniów szkół średnich i studentów, stoi za żółtym autobusem szkolnym na miejskiej ulicy.
To mały, trwały i praktyczny 18-litrowy plecak prawie bez wyściółki. To plecak, który nosiłeś do podstawówki, cała dorosła.

Dla kogo: Plecak na laptopa Fjällräven Kånken to nostalgiczny plecak o pojemności 18 litrów, niewielkiej wadze, ograniczonej (ale praktycznej) organizacji i niewielkiej wyściółce. Jeśli chcesz mieć plecak inspirowany stylem vintage, który z czasem pokryje patynę, może Ci odpowiadać.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak wybrać idealny plecak do podróży?
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here